GPS sledování vozidel – výdej nafty pod kontrolou

Jindřich Pavlů 12.12.2018

Naše firma vedle GPS sledování vozidel a strojů vyrábí i tankovací systém Fuelbox. Jedná se o zařízení, které po zapsání identifikačního kódu či přičipování  obluhy a stroje sepne motor čerpadla a je pak možné tankovat.

fuelbox_image

Zařízení se montuje na stacionární nádrže a nebo na mobilní nádrže.

Zařízení má vlastní průtoměr o výkonu až 100 l/min. Indikovat čipem je možno až 300 obsluh a 300 strojů. K zařízení Fuelbox je možné připojit až 3 naftové sondy. Maximální délka každé sondy je 3 000 mm. Sondy kontrolují náběr nafty do nádrže a její výdej spolu s průtokoměrem. Pokud dojde ke krádeži z nádrže, automaticky je vyvolán poplach na webu RMC či je poslaná alarmová SMS. Sonda pak také pomocí SMS varuje, že nádrž je prázdná a systém RMC umí poslat samostatně objednávku na další závoz.

Během tankování je možné zapsat stav km a nebo stav motohodin na stroji. Fuelbox je možné vybavit tiskárnou, která tiskne výdejky nafty. Dále viz. www.fuelbox.cz.

Přehled tankování v systému RMC

Přehled tankování

Podobné články

Kompletní sledování vozidel

Kompletní sledování vozidel

Kompletní sledování vozidel měří parametry motoru, jízdy, jízdní styl řidiče, dále práci příslušenství , jako je hydraulická ruka, sklápění. Obrací...

Echobox

Echobox

  Echobox je malé zařízení, vybavené podsvíceným displejem a klávesnicí. Připojuje se kabelem na RS232 do zařízení Gcom. Zařízení Echobox...